Підприємство

Підприємство «Алекс» було засноване в 1995 році й відтоді сумлінно працює з турботою про людей, забезпечуючи їм щедрий потік мінеральної води в первозданній чистоті.

Продукція під торговими марками «Вершина», «Поляна Квасова-8», «Поляна Купель-5»,  «Лужанська», та «Шаянська» завдяки своїм чудовим смаковим якостям та лікувальним властивостям здобула загальне визнання не лише в Україні, але й далеко за її межами.

Підприємство володіє власними зареєстрованими торговими марками (знаками для товарів і послуг) «Поляна Купель-5», «Поляна Квасова -8», «Лужанська», «Вершина» та іншими, які дозволяють споживачам вирізнити нашу продукції з-поміж конкурентів та є запорукою високої якості та безпечності.
З 2015 році на МПП “Алекс” діє сертифікована система управління якістю та безпечністю харчової продукції, відповідність якої європейським стандартам неодноразово підтверджена міжнародними сертифікатами ISO.

Визначальною перевагою наших свердловин є те, що на відміну від багатьох інших, вони знаходяться поза межами населених пунктів, у гірській лісовій місцевості, що зводить до мінімуму можливість впливу на джерела факторів господарської діяльності людей.

Головна особливість виробництва компанії полягає в тому, що у процесі видобутку та розливу зберігається весь природний мінеральний склад і фізична структура води, оскільки вона не піддається техногенним перетворенням.

Це забезпечується завдяки постійному розвитку та вдосконаленню виробничих потужностей. Фасування мінеральних вод відбувається на двох лініях розливу в РЕТ- тару виробництва Австрії й Італії, та лінії розливу в скляну тару виробництва Угорщини.

З метою врахування уподобань споживачів підприємство використовує 5 видів фасування: 1,5 L, 0,8 L ( звичайний ковпачок і спорт-ковпачок), 0,5 L РЕТ , 0,5 L скло

На даний момент на МПП “Алекс” працює більше 100 осіб.