Мінеральна вода "Вершина"

Логотип Вершина

Вода мінеральна природна столова* гідрокарбонатна натрієва

Випускається у газованому і негазованому вигляді.

Для щоденного вживання без обмежень рекомендовані води столові. Найбільше користі принесуть природні мінеральні води.

«Вершина» (Ждимир) у порівнянні з деякими іншими мінеральними водами такого ж рівня мінералізації містить більшу кількість сполук натрію та калію. Ці два мікроелементи тісно пов’язані між собою. Від їх рівноваги залежить виконання своїх функцій м’язами та нервами, чітка робота серця та судин, печінки, нирок, клітин мозку, залоз внутрішньої секреції та інших органів, регулювання водно-сольового обміну речовин та підтримка оптимального кислотно-лужного середовища.

Потреба у натрію збільшується пропорційно його втраті із сечею та потом, особливо при значних фізичних навантаженнях та у спеку.

Прихильникам малокалорійної дієти, фанатам напружених фізичних навантажень та людям літнього віку надзвичайно необхідна підтримка в організмі оптимального рівня калію.

Використання натрію у великій кількості веде до втрати калію. Саме для цього важливе значення має збалансоване надходження до організму як калію, так і натрію.

У столовій мінеральній воді «Вершина» натрій і калій знаходяться саме в тому стані, в якому їх поєднала природа. Тому вживання «Вершини» природним способом відновить баланс натрію та калію у Вашому організмі, забезпечить найнеобхіднішими мінералами та хімічними елементама, а при зовнішньому використанні допоможе Вашій шкірі зберегти м'якість та ніжність. І це зрозуміло – адже «Вершина» щонайменше вдвічі м'якша від звичних питних вод, завдяки чому ідеально підходить для приготування настоїв, відварів, лікувальних сиропів, лікерів, чаю та кави.

*З метою захисту від недобросовісної конкуренції природна мінеральна столова вода «Ждимир» реалізується нашим підприємством під власною торговою маркою «Вершина»

Основний мінеральний склад води «Вершина»:

Склад

мг/дм3

Натрій, Калій

50 - 200

Кальцій

< 25

Магній

< 25

Гідрокарбонати

150 - 350

Хлориди

< 25

Сульфати

< 50

Ортоборна кислота

 

Загальна мінералізація: 0.2-0.5 г/дм3

Легендарна вода Карпат

Срібна Земля – так з давніх давен у народних переказах називають територію сучасного Закарпаття. В часи татаро-монгольської навали саме ця назва викликала лють ворогів – вони вбивали,грабували місцеве населення, але жодного срібла не знаходили.

Люди втікали високо в гори, де ховалися у непролазних хащах в очікуванні миру. Одне з урочищ так і назвали -Ждимир. Харчувалися тим, що давав ліс. Але найголовнішим скарбом була вода - особливі джерела, таємницю яких зберігали з діда-прадіда.

Та одного разу загарбники вирішили вислідити, де ховаються втікачі. Цілу ніч блукали вони лісом і нарешті на світанку побачили чарівну галявину – лісову поляну, посеред якої било вгору джерело. Струмені води переливалися сріблом у променях світанку, осяваючи все навкруги – навіть роса на траві і олені, що прийшли на водопій, видавалися срібними. Вороги завмерли від такої краси. Так ось про яке срібло йшла мова! Але як тільки нога чужинця ступила на поляну – джерело щезло під землею. Не захотіла Срібна Земля ділитися своїми скарбами із ворогами.

Розповідь про дивну Срібну Поляну могла так і залишитись легендою, яку переказували місцеві жителі. Але під час буріння свердловин для спостережень за землетрусами з однієї з них вирвався на волю потужний стовп кришталево чистої води – прохолодної та смачної.

І після сотень років кам'яного полону знову дарує людям силу та енергію унікальна природна мінеральна вода. «Вершина» – щедрий дар Срібної Землі!