Про компанію МПП «Алекс»

Підприємство «Алекс» було засноване в 1995 році й відтоді сумлінно працює з турботою про людей, забезпечуючи їм щедрий потік мінеральної води в первозданній чистоті. Продукція під торговими марками «Поляна Купель-5», «Поляна Квасова -8», «Лужанська», «Шаянська» та «Поляна Срібна» завдяки своїм чудовим смаковим якостям та лікувальним властивостям здобула загальне визнання не лише в Україні, але й далеко за її межами.


Презентація МПП «Алекс»

Компанія «Алекс» володіє довгостроковими ліцензіями (спеціальними дозволами) на видобуток та промисловий розлив із власних свердловин на основних родовищах Свалявщини. Визначальною перевагою наших свердловин є те, що на відміну від багатьох інших, вони знаходяться поза межами населених пунктів, у гірській лісовій місцевості, що зводить до мінімуму можливість впливу на джерела факторів господарської діяльності людей.

Виробництво мінеральної водиЦех із виробництва мінеральних вод МПП «Алекс»
у с.Поляна
Головна особливість виробництва компанії полягає в тому, що у процесі видобутку та розливу зберігається весь природний мінеральний склад і фізична структура води, оскільки вона не піддається техногенним перетворенням.

Сьогодні МПП «Алекс»- це понад 80 робочих місць, безперервний та повний технологічний цикл, налагоджена інфраструктура та розгалужена мережа регіональної дистрибуції. Але ми не зупиняємося у своєму розвитку, постійно розширюючи та оптимізуючи співпрацю як із партнерами, так і з і споживачами.