Мінеральні води ТМ "Алекс" - даруємо здоров´я!

Вітаємо на сайті малого приватного підприємства «Алекс» - одного з найбільших виробників мінеральних вод у Закарпатській області, і дякуємо за інтерес, виявлений до нас та нашої продукції, що заслужено отримала світове визнання, зарекомендувавши себе високими стандартами якості та неперевершеним смаком.

Багаторічний досвід виробництва, накопичений компанією «Алекс», дозволяє видобувати і здійснювати розлив унікальних закарпатських мінеральних вод, зберігаючи їх кришталеву чистоту й чудодійні цілющі властивості, та даруючи людям найцінніший скарб — здоров'я!

На сьогоднішній день продукція МПП «Алекс» представлена на ринку торговельними марками: «Поляна Квасова-8», «Поляна Купель-5», «Поляна Срібна», «Лужанська» та «Шаянська». Дбайливо підібрана природою концентрація мінералів дозволяє кожному обрати мінеральну воду на свій смак.

Виробничі потужності нашого підприємства розміщені в екологічно чистому регіоні Карпатських гір, безпосередньо біля джерел мінеральних вод, й обладнані сучасним європейським високотехнологічним устаткуванням. Діюча на підприємстві система управління якістю та безпечністю харчових продуктів сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 22000 компанією «TÜV Thüringen».

Головне наше завдання — доправити споживачам мінеральну воду, видобуту з глибин Срібної Землі, зберігаючи її склад у вигляді первісної формули, створеної самою природою.

Зробіть крок до здоров'я й довголіття з мінеральними водами від компанії «Алекс»!